Yahşi Kardeşler Halı Yıkama Fabrikası 2009 yılında sefaköy inönü mahallesinde hizmet vermeye başladı. halı yıkama fabrikasında almış olduğumuz eğitimlerle ve yapmış olduğumuz arge çalışmaları sayesinde büyük yatırımlar yaparak sefaköy bölgesinde ilklere imza atarak halı yıkama fabrikasında olması gereken makina parkurunu kurduk.
Firmamız bünyesinde; halı toz alma makinesi, otomatik halı yıkama makinesi, 3 adet santürfüj halı sıkma makinesi, 2 adet kapalı kurutma odası klima ile kurutma, kalite kontrol ve paketleme aşamaları olarak bir bant sistemi kurarak servis araçlarımız ve profesyonel ekibiyle daha hızlı hizmet vermeyi kendimize görev bildik.

“KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR” eğitim, araştırma ve tabi ki yatırım ister. Halılarınızı halımız gibi yıkama işlemine tabii tutarak hizmet verdik. Hizmete de devam ediyoruz. Vizyonumuz kart dağıtarak ya da broşür dağıtarak müşteri potansiyelimizi çoğaltmak değil (iyi ve temiz) hizmet vererek müşterilerimizin çevresine bizi önermesinin daha etkin bir reklam olduğuna inandık ve inanıyoruz. Yahşi kardeşler Halı Yıkama Fabrikası olarak kapılarımız herkese açıktır. Halılarınızın nerede ve nasıl yıkandığını görmenizi tavsiye ederiz ve güvendiğiniz bildiğiniz firmalara halılarınızı teslim ediniz.

Halı Yıkamacılar Derneği Üyesiyiz